Moduły do Diagnozy Sterowników Bosch - Producent Urządzeń
Tester diagnostyczny kts 590
Bosch

Początki firmy Bosch

15.11.1886 roku – data ta wiąże się z powstaniem „Warsztatu mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” Roberta Boscha w Stuttgarcie. Był to zalążek do wielkiej organizacji, która obecnie objęła swym działaniem cały glob.

Na świecie Grupa Bosch rozwinęła swe działania na różne sektory gospodarki (wymienić można tu kilka najbardziej rozpoznawalnych, nawet w Polsce marek, jak np.: Buderus, Dynacord, HC-Cargo, Junkers, Rolatape, Telex) – rozwiązania dla mobilności, technologie przemysłowe, energetyka, technika budowlana, dobra konsumenckie i im pochodne.

Grupa Bosch w Polsce

Główną spółką działającą na terenie Polski jest Robert Bosch GmbH, która pod skrzydłami osiada jeszcze kilkaset osobnych marek, co już samo w sobie może świadczyć o zasięgu brandu. Firma tworzy rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że jakość życia wzrasta, a wszelkie procesy są automatyzowane.

Jednym z wyrobów firmy Bosch, a dokładniej przez sektor Automotive Aftermarket, są urządzenia do diagnostyki samochodów, moduły diagnostyczne KTS – w tym świeżynki na rynku polskim i światowym z premierą na niemieckich targach automechaniki we wrześniu 2016 – model 560 oraz 590. Pracują one na zasadzie połączenia testerów z oprogramowaniem ESI[tronic] do komputera na Windowsie za przewodnictwem USB lub Bluetootha.