Moduł KTS 590 - Tester Samochodowy do Diagnostyki Bosch
Tester kts 590
Moduł KTS 590

Samochodowy tester diagnostyczny KTS 590

Jeśli szukasz urządzenia o zakresie pomiaru rezystencji w granicach od 100 omów do 1 mega oma, rozdzielczości od 0,1 oma do 1000 omów, a także rezystencji na wejściu mniejszej niż 9 mega omów, to tester usterek KTS 590 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W odróżnieniu od mniej wydajnego modelu 560, ten tester diagnostyczny posiada oscyloskop o dwóch kanałach i trzech kanałach wyzwalania – auto-level, auto-time oraz manualny. Mechanizm ten pozwala na pozwala na bezpośrednią ocenę prądu i napięcia w pojeździe, a nie tylko pomiaru ich z czujników.

Moduł diagnostyczny KTS 590

Wśród niezaprzeczalnych zalet modułu diagnostycznego KTS 590 jest doskonała jakość jego działania. Ten profesjonalny tester diagnostyczny pozwala na zwiększoną częstotliwość próbkowania – z 10 MS/s, do 20 MS/s. W zestawie tego urządzenia do pomiaru usterek w pojeździe nabywca dostanie walizkę, adapter Bluetooth, 3-metrowy przewód łączący z wejścia USB 2.0 do komputera, zasilacz, uchwyt do mocowania, przewód OBD o długości 1,5 m.

Zdobądź tester samochodowy do diagnostyki

Zapraszamy również do kontaktu z nami w celu uzyskania dokładniejszych danych technicznych lub zamówienie opisywanego na tej stronie testera diagnostycznego Bosch.

Pliki do pobrania